Hoppa till sidans innehåll

Vararuset 2013 - Deltagarlista


Nr
lapp
Efternamn Förnamn Företag /Förening/
Ort/ Skola
Avdelning
377 Abdullahi Ahmed Adan Götg. Ungdomsboende  
208 Abelsson Sandra Vara Kommun Kvänumsgården
259 Ahlstedt Ewa Närhälsan Vara  
374 Ahmed Abdi Mustafe Götg. Ungdomsboende  
273 Alfredsson Marianne Närhälsan Vara  
373 Ali Ahmadi Mohammad Götg. Ungdomsboende  
163 Allansson Tyrone Vara Kommun Kostenheten
264 Andersson Alva Vara  
127 Andersson Anna Vara Kommun Bonden
153 Andersson Ann-Christin Vara Kommun Stenkilsgården
339 Andersson Annie Arentorps Skola  
261 Andersson Christian Vara  
379 Andersson Dan Götg. Ungdomsboende  
341 Andersson Elina Arentorps Skola  
152 Andersson Else Vara Kommun Stenkilsgården
328 Andersson Emil Arentorps Skola  
277 Andersson Eva Vara  
198 Andersson Gerd Vara Kommun Jungs Förskola
256 Andersson Hugo    
352 Andersson Inger Asko Appliances AB Make Logistik
369 Andersson Jonas Asko Appliances AB  QAS
307 Andersson Karl Arentorps Skola  
190 Andersson Kerstin Vara Kommun Jungs Förskola
123 Andersson Lill-Britt Vara Kommun Torsgårdens förskola
249 Andersson Lina LRF Konsult  
244 Andersson Lotta Ryda SK  
278 Andersson Magnus Vara  
262 Andersson Moa Vara  
165 Andersson Roland Vara Kommun Kostenheten
258 Andersson Sofia Vara  
221 Andersson Stig Ryda SK  
38 Andersson Susanne Vara Kommun Tornumsgården
150 Andersson Therese Vara Kommun Stenkilsgården
34 Aronsson Maria Vara Kommun Miljöenheten
104 Arvahi azar Shima Vara Kommun Vara Hemtjänst
219 Axell Hillevi Vara  
176 Axelsson Lena Vara Kommun Kostenheten
372 Azizi Masoud Götg. Ungdomsboende  
250 Bahnemann Marina LRF Konsult  
113 Becic Indira Vara Kommun Hemtjänsten i Kvänum
243 Bengtegård Joacim Hedin Bil  
380 Bengtsson Pia Götg. Ungdomsboende  
19 Berggren Evelina Vara Kommun Nattpatrullen
124 Berggren Josefine Vara Kommun Torsgårdens förskola
211 Berglund Linda Vara Kommun Kvänumsgården
161 Bergman Christina Vara Kommun Lagmansgymnasiet
67 Bergquist Anita Vara Kommun Biståndsenheten
112 Bergqvist Catarina Vara Kommun Service och Matleveransen
287 Bergqvist Stefan Främmestads IK  
212 Berntsson Tony Vara Kommun Kompassen
203 Bjelkholm Birgitta Vara Kommun Tråvads Förskola
365 Björnberg Birgitta Asko Appliances AB  HR
30 Blayney Anna Vara Kommun Ekonomiavdelningen
368 Borglund Lilian Asko Appliances AB  Disk
236 Bosnjakovic Rebecka Nordea  
300 Boström Ingalill Conditori Nordpolen  
286 Branell Andreas Ryda SK  
218 Branell Elisabeth Ryda SK  
214 Brink Elisabeth Vara Kommun Vedums Hemtjänst
39 Britt Karlsson Lill Vara Kommun Tornumsgården
215 Brolin Carola Vara Kommun Parkskolan
87 Brolin Hans-Elof Vara Kommun Fastighet
239 Brännlund Pontus Nordea  
252 Bäckdén Anneli LRF Konsult  
45 Carlman Marion Vara Kommun Handikappomsorgen
245 Carlson Christina Tråvad  
349 Carlsson Felix Arentorps Skola  
270 Carlsson Karin Närhälsan Vara  
351 Carlsson Maritha Asko Appliances AB Make Logistik
343 Carlsson Stina Arentorps Skola  
17 Claren Kerstin Vara Kommun Nattpatrullen
314 Dahlman Maria Arentorps Skola  
207 Dahlström Annika Vara Kommun Lagmansgymnasiet
70 Dalema Ulla Vara Kommun Rondellen
48 Dalemo Hanna Vara Kommun Alle/nästegårdsbadet
43 Dalhström Linus Vara Kommun IT-avdelningen
370 Ebbesson Anders Asko Appliances AB  HR
46 Ederborn Maria Vara Kommun Alle/nästegårdsbadet
194 Edin Eva Vara Kommun Jungs Förskola
74 Edling Carina Vara Kommun IT-avdelningen
363 Ehn Anita Asko Appliances AB  Materialgruppen
189 Ekholm Malin Vara Kommun Jungs Förskola
281 Ekman Jan    
265 Elmby Anneli Närhälsan Vara  
224 El-Mochantaf Edmond Vara  
223 El-Mochantaf Haifa Vara  
302 Elofsson Torbjörn Conditori Nordpolen  
6 Emanuelsson Gunnel Vara Kommun HR-stab
235 Enarsson Iréne Ryda SK  
84 Engblad Linda Vara Kommun Arentorps skola
323 Engblad Vera Arentorps Skola  
44 Engelbrektsson Lise-Lotte Vara Kommun IT-avdelningen
147 Erikson Persson Tine Vara Kommun Stenkilsgården
22 Eriksson Anette Vara Kommun Socialpsykiatrin
143 Eriksson Camilla Vara Kommun Levene skola
272 Eriksson Gunvor Närhälsan Vara  
71 Eriksson Karin Vara Kommun Rondellen
294 Eriksson Maria Conditori Nordpolen  
128 Eriksson Monica Vara Kommun Bonden
117 Eriksson Sofia Vara Kommun Torsgårdens förskola
345 Esberg Agnes Arentorps Skola  
135 Esberg Ida Vara Kommun Arentorps förskola
344 Esberg Simon Arentorps Skola  
242 Esberg Stisse Arentorp  
316 Esberg Vilhelm Arentorps Skola  
55 Essebro Linda Vara Kommun Vedums skola och barnomsorg
178 Falkebäck Inga-Lena Vara Kommun Kostenheten
279 Fimmerstad Mats    
254 Fogel Catharina    
217 Folkesson Ann-Charlotte Vara Kommun  
205 Folkevall Ulrika Vara Kommun Tråvads Förskola
332 Forsberg Nell Arentorps Skola  
41 Forsäng Mia Vara Kommun IT-avdelningen
167 Fransson B-M Vara Kommun Kostenheten
247 Fransson Gunnel Tråvad  
366 Fredriksson Bo Asko Appliances AB  UN
288 Fredriksson Mia    
361 Freij Gun Asko Appliances AB  Materialgruppen
148 Friberg Therese Vara Kommun Stenkilsgården
238 Furunger Maria Nordea  
183 Garyd Rose-Marie Vara Kommun Dagv.-Stenkilsgården
141 Gilbertsson Helena Vara Kommun Södergård
25 Green Elisabeth Vara Kommun Socialpsykiatrin
213 Green Ingbritt Vara Kommun Vedums Hemtjänst
263 Gunnarsmo Elin Närhälsan Vara  
170 Gustafsson Ingrid Vara Kommun Kostenheten
13 Gustafsson Johan Vara Kommun Lagmansgymnasiet
253 Gustafsson Ulf Ryda SK  
359 Gustafsson Åse Asko Appliances AB  IT
327 Gustavsson Ida Arentorps Skola  
130 Gustavsson Sven Vara Kommun Hemtjänsten i Kvänum
347 Gustavsson Tova Arentorps Skola  
91 Hagberg Emma Vara Kommun Ssk enheten
83 Haglund Elisabeth Vara Kommun Ssk enheten
54 Hallén Erika Vara Kommun Vedums skola och barnomsorg
5 Hallersbo Berit Vara Kommun HR-stab
35 Handfast Main Vara Kommun OF
21 Hansen Susanne Vara Kommun Socialpsykiatrin
86 Happe Mikaela Vara Kommun Gata/Park
96 Hardardottir Aslaug Vara Kommun Levene förskola
364 Hassellöf Carlberg Rose-Marie Asko Appliances AB  HR
329 Hasselström Natalie Arentorps Skola  
350 Hasselström Simon Arentorps Skola  
312 Heed Simon Arentorps Skola  
166 Hellqvist Carin Vara Kommun Kostenheten
120 Hellström Lina Vara Kommun Torsgårdens förskola
181 Hermanson Miné Vara Kommun Kostenheten
79 Hermansson Britt Vara Kommun Ssk enheten
191 Hermansson Karin Vara Kommun Jungs Förskola
222 Herngren Elin    
106 Himmerman Felisia Vara Kommun Vara Hemtjänst
105 Himmerman Jennie Vara Kommun Vara Hemtjänst
94 Hofling Marie Vara Kommun SSk enheten
216 Hofling Sofia Vara Kommun  
257 Holm Kent    
136 Hovling Cecilia Vara Kommun Arentorps förskola
240 Håkansson Jörgen Ryda SK  
241 Håkansson Linn Ryda SK  
119 Häggblom Maria Vara Kommun Torsgårdens förskola
356 Högsvik Karin Asko Appliances AB QAS
175 Hölmark Kristina Vara Kommun Kostenheten
108 Hösli Louise Vara Kommun Vara Hemtjänst
14 Ivarsson David Vara Kommun Biståndsenheten
360 Ivarsson Ingela Asko Appliances AB  Företagshälsovården
296 Jalker Susanne Conditori Nordpolen  
121 Jalminger Karin Vara Kommun Torsgårdens förskola
129 Jansson Carina Vara Kommun Bonden
333 Johansson Andreas Arentorps Skola  
56 Johansson Anna-Karin Vara Kommun Vedums skola och barnomsorg
98 Johansson Britt-Marie Vara Kommun Levene förskola
318 Johansson Emma Arentorps Skola  
317 Johansson Eric Arentorps Skola  
342 Johansson Erica Arentorps Skola  
145 Johansson Gunnel Vara Kommun Solgården
346 Johansson Hanna Arentorps Skola  
107 Johansson Inger Vara Kommun Vara Hemtjänst
200 Johansson Irén Vara Kommun Tråvads Förskola
4 Johansson Jennie Vara Kommun Tråvad skola
248 Johansson Lena Tråvad  
187 Johansson Louice Vara Kommun Jungs Förskola
31 Johansson Marianne Vara Kommun Ekonomiavdelningen
355 Johansson Monica Asko Appliances AB Make Logistik
362 Johansson Monica Asko Appliances AB  Materialgruppen
68 Johansson Viveca Vara Kommun Bistånds- och rehabenheten
95 Johansson Åsa Vara Kommun Levene förskola
185 Johanssonn Ann-Mari Vara Kommun Dagv.-Stenkilsgården
232 Jonasson Daniel Ryda SK  
233 Jonasson Ida Ryda SK  
234 Jonasson Irma Ryda SK  
102 Jonsson Anna Vara Kommun Vara Hemtjänst
49 Jonsson Birgitta Vara Kommun Alle/nästegårdsbadet
289 Jonsson Birgitta Ryda SK  
340 Jonsson Elvira Arentorps Skola  
60 Jonsson Eva Vara Kommun Socialpsykiatrin
311 Jonsson Filippa Arentorps Skola  
184 Jonsson Pia Vara Kommun Dagv.-Stenkilsgården
125 Jonsson Siv Vara Kommun Bonden
20 Josefsson Anita Vara Kommun Socialpsykiatrin
308 Juhlin Hilma Arentorps Skola  
231 Järnving Sara Ryda SK  
292 Jönsson Johanna    
375 Kamali Said Götg. Ungdomsboende  
137 Karlberg Agneta Vara Kommun Arentorps förskola
151 Karlemon Jeanette Vara Kommun Stenkilsgården
160 Karlman Marion Vara Kommun OF
229 Karlson Birgitta Ryda SK  
63 Karlsson Ann-Sofie Vara Kommun OF
188 Karlsson Britt Vara Kommun Jungs Förskola
173 Karlsson Emma Vara Kommun Kostenheten
193 Karlsson Jenny Vara Kommun Jungs Förskola
88 Karlsson Kamilla Vara Kommun Götgatans ungdomsboende
297 Karlsson Katrin Conditori Nordpolen  
285 Karlsson Magnus Vara  
266 Karlsson Malin Närhälsan Vara  
122 Karlsson Maria Vara Kommun Torsgårdens förskola
274 Karlsson Monica Närhälsan Vara  
290 Karlsson Pernilla Ryda SK  
18 Karlsson Robert Vara Kommun Nattpatrullen
27 Kauppinen Evelina Vara Kommun Rondellen
59 Kauppinen Josefine Vara Kommun Vakanspolen
80 Kimfors Kerstin Vara Kommun Ssk enheten
313 Kinnunen Olivia Arentorps Skola  
73 Kjellén Irmelin Vara Kommun IT-avdelningen
204 Kjellner Malin Vara Kommun Tråvads Förskola
78 Kjellqvist Inger Vara Kommun Ssk enheten
210 Klasson Nina Vara Kommun Kvänumsgården
168 Kullberg Anna-Lena Vara Kommun Kostenheten
186 Kvist Gun Vara Kommun Dagv.- Stenkilsgården
138 Käck Agneta Vara Kommun Arentorps förskola
306 Käck Andreas Arentorps Skola  
325 Käck Emelie Arentorps Skola  
324 Käck Emma Arentorps Skola  
57 Källén Lennart Vara Kommun IT-avdelningen
126 Lainla Elisabeth Vara Kommun Bonden
271 Landberg Christel Närhälsan Vara  
282 Lanner Alfredsson Ulrika    
15 Larson Cecilia Vara Kommun Nattpatrullen
115 Larsson Annika Vara Kommun Hemtjänsten i Kvänum
32 Larsson Carina Vara Kommun Ekonomiavdelningen
320 Larsson Ebba Arentorps Skola  
331 Larsson Elias Arentorps Skola  
220 Larsson Elvira Ryda SK  
23 Larsson Gudrun Vara Kommun Socialpsykiatrin
304 Larsson Hampus Conditori Nordpolen  
58 Larsson Ingrid Vara Kommun Rondellen
199 Larsson Ingrid Vara Kommun Jungs Förskola
101 Larsson Irene Vara Kommun Vara Hemtjänst
155 Larsson Marina Vara Kommun Stenkilsgården
227 Larsson Mattias Arentorp  
335 Larsson Moa Arentorps Skola  
293 Larsson Natalie Ryda SK  
303 Larsson Per Conditori Nordpolen  
322 Larsson Viktor Arentorps Skola  
134 Larsson Yri Vara Kommun Kommunrehab
310 Lidberg-Börjesson Emma Arentorps Skola  
326 Lindberg Ebba Arentorps Skola  
131 Lindblom-Karlman Ingrid Vara Kommun Samhällsbyggnadsförvaltningen
140 Lindqvist Rose-Marie Vara Kommun Södergård
81 Lindström Marie Vara Kommun Ssk enheten
65 Ljungberg Birgitta Vara Kommun OF
295 Ljungsberg Johanna Conditori Nordpolen  
319 Lundgren Arvid Arentorps Skola  
334 Lundgren Frida Arentorps Skola  
146 Lundgren Grazyna Vara Kommun Stenkilsgården
305 Lundgren Maria Conditori Nordpolen  
24 Lundgren Susanne Vara Kommun Socialpsykiatrin
315 Lundh Amanda Arentorps Skola  
336 Lundh Hugo Arentorps Skola  
144 Lundström Lena Vara Kommun Solgården
197 Lönn Emma Vara Kommun Jungs Förskola
179 Lööf Maria Vara Kommun Kostenheten
111 Magnusson Anna Vara Kommun Service och Matleveransen
92 Magnusson Kristina Vara Kommun Ssk enheten
114 Magnusson Maria Vara Kommun Hemtjänsten i Kvänum
7 Malmberg Christina Vara Kommun HR-stab
97 Malmberg Fredrica Vara Kommun Levene förskola
64 Mattson Marita Vara Kommun OF
26 Mattsson Marita Vara Kommun OF
139 Mellgren Lisa Vara Kommun Ssk enheten
206 Modig Lisa Vara Kommun Arentorps skola
378 Mohammed Sad Dhaake Götg. Ungdomsboende  
353 Murgau Flaviu Asko Appliances AB Finance
89 Månson Janet Vara Kommun Kultur Vara
180 Nguyen Amy Vara Kommun Kostenheten
40 NIlsson Berit Vara Kommun Tornumsgården
133 Nilsson Björn Vara Kommun Kommunrehab
76 Nilsson Emma Vara Kommun Ssk enheten
171 Nilsson Eva Vara Kommun Kostenheten
47 Nilsson Maria Vara Kommun Alle/nästegårdsbadet
156 Nilsson Monika Vara Kommun Stenkilsgården
16 Nilsson Holmstedt Sofia Vara Kommun Nattpatrullen
62 Norden Börje Vara Kommun Socialpsykiatrin
149 Nordlund Malin Vara Kommun Stenkilsgården
85 Norlin Christina Vara Kommun IT-avdelningen
8 Norrbin Johan Vara Kommun Personalförsörjningsenheten
99 Nykvist Annika Vara Kommun Levene förskola
291 Nyman Cristin    
195 Ohliv Birgit Vara Kommun Jungs Förskola
280 Olandersson Lars Ryda SK  
3 Oldberg Camilla Vara Kommun Creo Hälsa
358 Olofsson Anders Asko Appliances AB QAS
357 Ottosson Annika Asko Appliances AB UN
69 Palm Maria Vara Kommun Rondellen
164 Persson Annika Vara Kommun Kostenheten
154 Persson Christel Vara Kommun Stenkilsgården
51 Persson Lina Vara Kommun Alle/nästegårdsbadet
116 Persson Marie Vara Kommun Torsgårdens förskola
52 Persson Peter Vara Kommun Alle/nästegårdsbadet
10 Persson Sven-Göran Vara Kommun Personalförsörjningsenheten
132 Peterson Örjan Vara Kommun Levene skola
196 Pettersson Andrea Vara Kommun Jungs Förskola
82 Psag Mariana Vara Kommun Ssk enheten
371 Ramani Hussein Götg. Ungdomsboende  
376 Ramdani Yousef Götg. Ungdomsboende  
321 Regnström Albin Arentorps Skola  
298 Reinhold Lotta Conditori Nordpolen  
1 Reserv Reserv Vara Kommun Reserverad
2 Reserv Reserv Vara Kommun Reserverad
142 Reserv Reserv Vara Kommun Södergård
158 Reserv Reserv Vara Kommun Stenkilsgården
159 Reserv Reserv Vara Kommun Stenkilsgården
255 Rydegren Elisabeth    
103 Ryden Gunvor Vara Kommun Vara Hemtjänst
309 Ryttegård Jesper Arentorps Skola  
162 Ryttergård Kerstin Vara Kommun Lagmansgymnasiet
109 S Möller Maria Vara Kommun Vara Hemtjänst
260 Sahlin Anna Närhälsan Vara  
100 Sernekvist Ulrika Vara Kommun Levene förskola
228 Sirén Ingela Arentorp  
174 Sjömark Kristina Vara Kommun Kostenheten
53 Standar Sofie Vara Kommun Vedums skola och barnomsorg
246 Stensson Berith Tråvad  
269 Sterneborn Saa Sofie Närhälsan Vara  
251 Stomberg Annika LRF Konsult  
157 Stomberg Kerstin Vara Kommun Stenkilsgården
209 Storm Pernilla Vara Kommun Kvänumsgården
367 Svantesson Ann-Cari Asko Appliances AB  Disk
118 Svantesson Hanna Vara Kommun Torsgårdens förskola
267 Svenander Elisabeth Närhälsan Vara  
284 Svensson Helena    
36 Svensson Henrik Vara Kommun Lagmansgymnasiet
177 Svensson Hilde Vara Kommun Kostenheten
12 Svensson Ingela Vara Kommun Personalförsörjningsenheten
110 Svensson Maria Vara Kommun Service och Matleveransen
202 Svensson Mona Vara Kommun Tråvads Förskola
192 Svensson Monica Vara Kommun Jungs Förskola
37 Svensson Ulrika Vara Kommun Arentorps skola
93 Svensson Viktoria Vara Kommun SSk enheten
230 Svensson Leijer Agneta Optimera Vara  
237 Sällberg Camilla Nordea  
90 Söderlund Jessica Vara Kommun Kultur Vara
72 Teng Lisa Vara Kommun Matleveransen
61 Tengblad Linus Vara Kommun IT-avdelningen
275 Tengroth Alfred Ryda sk  
276 Tengroth Emil Ryda sk  
354 Tholin Stefan Asko Appliances AB Utveckling
28 Thorell Patrik Vara Kommun Rondellen
66 Thorstensson Solveig Vara Kommun OF
182 Torstensson Ann-Kristin Vara Kommun Kostenheten
301 Wahll Elin Conditori Nordpolen  
172 Wahlström Lill-Ann Vara Kommun Kostenheten
337 Wennberg Anton Arentorps Skola  
338 Wennberg Cornelia Arentorps Skola  
201 Wennberg Daniel Vara Kommun Tråvads Förskola
348 Werner Oscar Arentorps Skola  
29 Verngren Camilla Vara Kommun Ekonomiavdelningen
226 Verngren Sigrid Främmestads IK  
225 Verngren Wilhelm Främmestads IK  
330 Wiberg Philip Arentorps Skola  
9 Wigström Kerstin Vara Kommun Personalförsörjningsenheten
42 Vikström Roger Vara Kommun IT-avdelningen
11 Wilhelmsson Marita Vara Kommun Personalförsörjningsenheten
33 Wilsson Britt-Marie Vara Kommun Ekonomiavdelningen
75 Wulkan Susanne Vara Kommun Ssk enheten
283 Wästfält Aina    
169 Yoodee Sukanya Vara Kommun Kostenheten
268 Ågren Tobias Närhälsan Vara  
77 Åkesson Jennice Vara Kommun Ssk enheten
50 Örth Larsson Nathalie Vara Kommun Alle/nästegårdsbadet
299 Österberg Lilian Conditori Nordpolen  
Uppdaterad: 06 MAJ 2013 15:15 Skribent: Marcus Branell

Postadress:
Ryda SK
Almesåsen
53496 Vara

Besöksadress:
Almesåsen
53496 Vara

Kontakt:
Tel: 0512-12180
E-post: This is a mailto link

Se all info